Andre runde av Norgescupen i fluekasting er gjennomført, og selv om det var regntungt i perioder så bød Bråsteinvannet i Sandnes på stabile forhold for utøverne.
Det ble som vanlig levert kasting av høy kvalitet i samtlige øvelser, og det virker at de som satser på VM i august er i rute. Gledelig er det at Kristin Andersen er tilbake på arenaen i dameklassen, og at Sandnes- kasteren Kristian Herigstad også stiller i herreklassen.
Arrangementet forløp knirkefritt med dømming av gjennomgående høy kvalitet som bidro til en trygg og rettferdig gjennomføring av konkurransene. Det sosiale miljøet rundt konkurransen var også som vanlig på topp, med god stemning gjennom hele helgen. Resultatlista finner du her.
Det er bare to uker til NM i Oslo, og påmeldingen er åpen på iSonen. Rankinglistene er også oppdatert. Så håper vi at vi ses på Holmendammen 13 og 14 juni?





